Esra Melike Karayel

Yaşam amacım; farkındalıkla hayatı yaşayan bireyler yetiştirmek. Yüksek verimlilik ve karlılıkla büyüyen şirketlerin ülkemizde sayısının artmasına hizmet etmek. Bu amaçla yazarlık ile AçıkBeyinde eğitmenlik ve danışmanlık yapıyorum. Kurumlarda ofis eğitimleri ile birlikte yelkenlide, eğitimlerin uygulamalarını gerçekleştiriyorum.

Koçluk serüvenim Bilgi Üniversitesinde uluslararası alanda geçerli olan “4 Boyutlu Koçluk” eğitimi ile başladı. Daha sonra Amerikalı dünyaca tanınmış metafizik öğretmeni olan Vernon Frost’un “Bilinçaltı ve Farkındalık Eğitimi” aldım. Amerika’da Learning Love Institute (Sevgiyi Öğrenme Enstitüsü) kurucuları olan California ve Harward Üniversitesinde eğitim görmüş Psikiyatr Dr. Krishnananda Trobe&Amana ise bu eğitim serüveninde bana çok şey (Öfke Kontrolü ve İlişki Yönetimi Eğitimi) kattılar. Aile ile ilgili konularda önemli çalışmalar yapmış dünyaca ünlü psikolog Svagito R. Liebermeister’dan “Sevginin Kökleri” eğitimi ile Chopra Center Primordial Sound Meditation eğitimi de bu yolda bana yol açtı.

4 Boyutlu Koçluk, Çağrı Merkezlerinde Koçluk, Etkin İletişim, Portföy Yönetimi, Bankacılık Eğitimi, Merkez Bankası Bilançosu, Sunuş Becerisini Geliştirme ve Beden Dili, Kalite Sistem İç Tetkikçisi, Performansı Yönlendirmek, Developing Management Skills, Pro-Active Telephone Selling, Telephoning Skills, IYT Yachtmaster Coastal Sail, Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni, DISC Sistem Uygulayıcısı, mesleki alanda aldığım diğer eğitimler olarak bulunuyor.

İstanbul Üniversitesi Sosyal Antropoloji bölümünü bitirdikten sonra yine aynı üniversitede Para Banka bölümünde master yaptım. İstanbul Anadolu Lisesi mezunuyum. Hayatıma eğitmen olarak devam ediyor olmaktan dolayı çok mutluyum.

Menü